Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Güzellik alanında, özellikle modern epilasyon uygulamaları, cilt bakımı uygulamaları, bölgesel incelme ve selülit tedavisi için geçici değil kalıcı çözümler yaratmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi ise ancak hizmet kalitemiz ile örtüşecek üst standartlarda olması durumunda sizlerin kullanımına sunmaktayız.

İLETİŞİM

Keratin Botoks Nedir?

Keratin Botoks Nedir?
  • 30 Eylül 2022, 16:50

Keratin Botoks Nedir?

Yıpranmış saçların eski sağlığına dönmesi için yapılan uygulamaya keratin botoksu denir. Keratin bakımında keratin saçınızın her bir tutamına yedirilir ve sonrasında ısı ile bu keratinin saçınızla bütünleşmesi sağlanır. Keratin botoksunun ana maddesi keratindir. Bu işleme keratin yüklemesi de denilebilmektedir. Keratin botoks saça hacim ve parlaklık kazandırırken saçların elektriklenmesinin önüne geçmektedir.


Saçları iyileştirmek için kullanılabilecek birçok farklı yöntem vardır. Yurtdışında sıklıkla kullanılan Keratin Botoks, artık ülkemizde de herkesin ilk tercihi haline geldi. Sağlıklı saçlara sahip olmak kadınların en büyük arzularından biridir. Bu nedenle kadınlar saçlarını kalıcı olarak şekillendiren uygulamaları tercih etmeye başladılar. Keratin Botoks saç bakımı, saçın doğal yapısında zaten bulunan keratinin tekrar saça uygulanmasıyla yapılır. Bu uygulama saçı kökten uca onarır. Ayrıca saça esneklik ve güç kazandırma etkisini de gösterir.


Etiketler :
Paylaş :

Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM